آموزش مقدماتی داده کاوی(طبقه بندی) با Scikit Learn

در این کتابچه قصد داریم کسانی که به تازگی به جمع متخصصان علوم داده پیوسته اند را به صورت کاربردی با مباحث داده کاوی آشنا کنیم. از آن جایی که علم داده و داده کاوی بسیار گسترده است، در این کتابچه تمرکز خود را بر روی یکی از اصلی ترین زیر شاخه ها داده کاوی قرار میدهیم.

همان طور که میدانید یکی از زیر شاخه های اصلی و بسیار پرکاربرد داده کاوی، بحث طبقه بندی است. با استفاده از طبقه بندی میتوان الگوهای مختلف موجود در داده ها را فراگرفت. مثلا میتوانید تصویر یک دست نوشته را به صورت خودکار تشخیص داده و یا به صورت خودکار محتواهای مختلف نظرات کاربران یک وب سایت را به دسته های مثبت و منفی(از روی نوشته) تقسیم بندی کنید(که به آن تحیلی احساس یا Sentiment Analyse میگویند). کاربردهای طبقه بندی در بسیاری از کسب و کارها و استارت آپ های جهان مانند گوگل بر کسی پوشیده نیست.

قیمت: ۳۷۰۰تومان

37,000 ریال – خرید آموزش

<< اگر مشکلی در خرید دارید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید >>

توضیحات تکمیلی:

در این کتابچه PDF آموزشی سعی داریم مقدماتی ساده شده از بحث طبقه بندی را با یکدیگر یاد بگیریم. برای این کار، از زبان برنامه نویسی پایتون که یکی از معتبرترین زبان ها در حوزه داده کاوی و یادگیری ماشین است استفاده میکنیم. همچنین جهت پیاده سازی طبقه بندی از کتابخانه Scikit Learn که یکی از کتابخانه ها مطرح این حوزه است کمک میگیریم.

محتوای کلی آموزشی این درس به صورت زیر است:

» آموزش مقدمات ورود به علوم داده و داده کاوی

» طبقه بندی چیست و چه تفاوتی با رگرسیون دارد؟

» چگونه با استفاده از کتابخانه Pandas داده ها را از فایل CSV بخوانیم؟

» چگونه با استفاده از Numpy آرایه ها و ماتریس های مخصوص این کتابخانه را بسازیم و آن را آماده عملیات داده کاوی برای کتابخانه Scikit Learn کنیم؟

» ساخت یک طبقه بند ساده همراه با مثال واقعی گل های IRIS

» نحوه ساخت و بازیابی مدل های یادگرفته شده توسط الگوریتم

» آشنایی با طبقه بند K نزدیک ترین همسایه(K Nearest Neighbors) و طبقه بند(Radius Nearest Neighbors)

» آشنایی با پارامتر ها و توابع مختلف الگوریتم K Nearest Neighbors مانند تقسیم بندی فضا(Space Partitioning) جهت بهینه سازی این الگوریتم

» آشنایی با مسئله تشخیص دست نوشته از روی تصاویر

» ساخت طبقه بند مخصوص مسئله تشخیص دست نوشته

» آشنایی با پارامترهای الگوریتم Radius Nearest Neighbors جهت بهینه سازی این الگوریتم

 

این آموزش شامل یک فایل PDF آموزشی همراه با ۸فایل نمونه کد آماده جهت اجرای کدهای آموزش داده شده در فایل آموزشی است. و سعی شده که کدها خط به خط همراه با توضیحات آموزش داده شوند.

همچنین آموزش نصب پایتون Anaconda همراه با Eclipse نیز به صورت رایگان قرار داده شده است که میتوانید این آموزش را از اینجا نیز دانلود کنید.

قیمت: ۳۷۰۰تومان

37,000 ریال – خرید آموزش

<< اگر مشکلی در خرید دارید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید >>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *